WESELA / BANKIETYWesele Iwonicz ZdrójWesele

Uroczystość weselna to wyjątkowy moment, który pozostaje w pamięci na całe życie.


Hotel***& Restauracja Glorietta, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oraz pragnąc dostosować naszą ofertę do potrzeb rynku od nowego sezonu ślubnego 2016 wprowadza wiele zmian i udogodnień w aspekcie organizacji i realizacji imprez ślubnych.
 
Dzięki nawiązaniu współpracy z wieloma agencjami oraz dysponowaniu szeroką bazą sprawdzonych partnerów, jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować dla Państwa całą imprezę ślubną.
 
Do ślubu podchodzimy indywidualnie i wyjątkowo, starając się jak najbardziej przystosować naszą ofertę do konkretnych potrzeb i wymagań. Każdy detal ślubu uzgadniamy indywidualnie z Parą Młodą, oferując najlepsze rozwiązania.
 
Nasi doradcy i eksperci czas cały pozostają w kontakcie z Parą Młodą dbając o każdy szczegół przygotowywanego ślubu.
 
Uroku każdemu wydarzeniu weselnemu dodaje lokalizacja obiektu.
Hotel*** Glorietta mieści się w pięknym i malowniczym uzdrowisku Iwonicz Zdrój. Jego wspaniały klimat i atmosfera stanowią o wyjątkowości ślubu w Gloriettcie.
 
Jako Hotel do dyspozycji Państwa Młodych oddajemy dwie eleganckie sale: bankietową oraz restauracyjną.
Sala bankietowa może pomieścić ok. 170 gości, natomiast restauracyjna, pozwala na przygotowanie mniejszej uroczystości na około 60 osób.
Sale są wszechstronne, klimatyzowane oraz bardzo ustawne a ich jakość i wystrój dodaje dodatkowego uroku organizowanym przyjęciom.
 
Podczas uroczystości weselnej istnieje możliwość korzystania z naszego stołu galicyjskiego, oferującego specjały kuchni regionalnej.
 
Duży nacisk kładziemy na standardy obsługi i kwalifikacje naszego personelu, dzięki czemu nasz wykwalifikowany personel i obsługa sali sprostają wszelkim wymaganiom.
Szeroki wybór potraw a także bogata karta win i drinków stanowią o wyjątkowości naszej Restauracji dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać specyficznym gustom i upodobaniom naszych Gości
 
Na dopełnienie przyjęcia na gości czeka relaks i odpoczynek w naszej Strefie SPA, które cieszy się dużym zainteresowaniem.  
 

Bankiety

 

Hotel Glorietta *** to największy kompleks konferencyjno - bankietowy w Iwoniczu Zdroju.

Mogą Państwo powierzyć nam pełną organizację bankietów i spotkań firmowych.

Współpracujemy z agencjami eventowymi, dzięki czemu możemy Państwa odciążyć i profesjonalnie przygotować firmowe wydarzenie.