Organizuj swoją konferencję w luksusowym GLORIETTA Hotelu w Iwoniczu-Zdroju

Obecnie wszystko kręci się wokół efektywnego i profesjonalnego planowania. Chociaż firmy prowadzą codzienne działania oraz spotkania, interakcje na żywo mają niepowtarzalny wdzięk i siłę. Nie zapominajmy o czasie spędzanym razem, który ma moc wzmacniania relacji między pracownikami. Ziemia Krosno to miejsce, gdzie mogą się Państwo zrelaksować, dobrze się bawić, a także pracować twórczo, ze świeżym podejściem do codziennych zadań. Tym miejscem jest GLORIETTA Hotel w Iwoniczu-Zdroju.

GLORIETTA Hotel położony jest w malowniczym zakątku Iwonicza-Zdroju – uzdrowiska wsławionego leczniczymi właściwościami swoich źródeł mineralnych. Ta luksusowa obiekt oferuje nie tylko komfortowe zakwaterowanie, ale także nowoczesne udogodnienia biznesowe dla firm organizujących tu konferencje.

Hotel został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie gości. Posiada przestronne i stylowo urządzone pokoje i apartamenty, a także salę konferencyjną wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny i bezpłatne Wi-Fi.

Zaletą hotelu GLORIETTA jest z pewnością jego lokalizacja. Malownicze miasteczko uzdrowiskowe Iwonicz-Zdrój to miejsce, które zachwyca jego urokliwą atmosferą i powiewem historii. Tutaj czas zwalnia bieg, umożliwiając odpoczynek od zgiełku miasta.

Konferencja lub spotkanie biznesowe w tak niepowtarzalnym miejscu jak GLORIETTA Hotel może okazać się nie tylko efektywnym przedsięwzięciem biznesowym, ale także doskonałą okazją do nabrania nowej energii i zaczerpnięcia świeżych pomysłów.

Menu konferencyjne jest dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, podobnie jak zakwaterowanie – hotel oferuje różnorodne pokoje o różnym standardzie. Ponadto nasi kucharze służą daniami inspirowanymi regionalną kuchnią polską oraz kuchnią międzynarodową.

GLORIETTA Hotel jest otoczony przez piękno przyrody oraz liczne atrakcje turystyczne regionu, które warto odwiedzić po konferencji lub spotkaniu biznesowym. Zalecamy więc wynająć pokój na kilka dodatkowych dni i po prostu odpocząć.

Jeśli chcesz przeprowadzić swój kolejny event w luksusowym GLORIETTA Hotelu w Iwoniczu-Zdroju, skontaktuj się z naszym zespołem rezerwacji już dziś. Jesteśmy przekonani, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania!

Organizowanie wydarzenia takiego jak konferencja jest zawsze wielkim wyzwaniem. Wymaga to szczegółowego planowania, wyboru odpowiedniego miejsca i zapewnienia wszystkim uczestnikom komfortu oraz profesjonalizmu. Dziś zapraszamy do zapoznania się z propozycją jednego z najbardziej prestiżowych obiektów w kraju na przeniesienie tutaj swojego wydarzenia – luksusowego GLORIETTA Hotelu w Iwoniczu-Zdroju.

Nazwa GLORIETTA niesie ze sobą nutkę elegancji i szyku, co dokładnie odzwierciedla atmosferę tego miejsca. Położony w cichym zakątku Podkarpacia, w uzdrowiskowej miejscowości Iwonicz-Zdrój, hotel oferuje idealne warunki do prowadzenia zarówno małych spotkań biznesowych, jak i dużych konferencji.

W obiekcie znajduje się pięć sal konferencyjnych o różnej wielkości, które mogą pomieścić od 20 do 300 osób. Wszystkie sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, co gwarantuje płynne przeprowadzenie każdej prezentacji. Ponadto, hotel oferuje dostęp do szybkiego Wi-Fi, co dla wielu firm jest kluczowe podczas organizowania wydarzeń biznesowych.

Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Wykwalifikowany szef kuchni z dbałością dobiera produkty najwyższej jakości, tworząc menu, które zadowoli najbardziej wymagające podniebienia. Istnieje również możliwość organizacji cateringów w trakcie konferencji.

GLORIETTA Hotel to nie tylko profesjonalne miejsce na organizację konferencji. To również znakomite miejsce do odpoczynku po intensywnym dniu pełnym spotkań i prezentacji. Hotelowe SPA oferuje wiele zabiegów relaksacyjnych oraz basen, saunę i siłownię.

Luksusowy hotel GLORIETTA w Iwoniczu-Zdroju to idealny wybór dla firm szukających nie tylko profesjonalnej przestrzeni konferencyjnej, ale także miejsca zapewniającego najwyższy standard obsługi i warunków do odpoczynku. Nic tak nie dodaje skrzydeł maratonowi spotkań jak świadomość, że na jego końcu czeka nas luksusowy relaks i doskonała kuchnia.