GLORIETTA

Biznes

Centrum Odnowy i Wypoczynku GLORIETTA to idealne miejsce dla firm i instytucji planujących konferencję, wyjazd integracyjny, czy szkolenie o każdej porze roku.

kobieta robi notatki na tablecie

Zorganizujemy event na miarę Twoich potrzeb

Nasza oferta konferencyjna została opracowana tak, aby sprostać wymaganiom dotyczącym organizacji różnego rodzaju imprez i wydarzeń. 

Do Waszej dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną salę konferencyjną, oraz przestrzeń restauracyjną, w których możecie zorganizować warsztaty, prelekcje czy szkolenia.

Czeka na was także Strefa SPA i Rozrywki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

elegancko ubrane osoby uściskają sobie dłoń

Profesjonalizm
na każdym etapie

Lokalizacja naszego Centrum oraz doświadczenie zespołu to gwarancja, że każdy event zorganizowany w Centrum Odnowy i Wypoczynku GLORIETTA zapadnie głęboko w pamięci jego uczestników.

Kameralna uroczystość, firmowy event czy wewnętrzne spotkanie integracyjne – niezależnie od rodzaju wydarzenia zapewniamy jego profesjonalną organizację.

Ciekawe eventy

Dobre samopoczucie uczestników spotkania i ich zadowolenie to podstawa udanego pobytu.

Wyjazd integracyjny to doskonała okazja do zadbania
o relacje pomiędzy członkami zespołu zbliżenie ich do siebie oraz wprowadzenie nowej energii. Bez względu na powód wyjazdu wiemy jak go zorganizować, by pozostawił po sobie miłe wspomnienia.

Nasi eksperci pomogą w dopasowaniu najlepszych form aktywności, w zależności od preferencji uczestników.

Bliskość Beskidu Niskiego, Bieszczadów, liczne szlaki pośród wzgórz, tereny do górskiej turystyki rowerowej oraz duża liczba atrakcji turystycznych Regionu sprawiają, że Centrum Odnowy i Wypoczynku GLORIETTA to atrakcyjne miejsce na organizację wydarzenia firmowego.

Zapraszamy do kontaktu

Telefon
Menu
Dojazd
×